asia

Jestem nauczycielem i lektorem języka angielskiego z wieloletnim stażem pracy. Uzyskałam tytułu licencjata Uniwersytetu Wrocławskiego i rozpoczęłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Po uzyskaniu wykształcenia filologicznego brałam udział w licznych kursach i warsztatach metodycznych przygotowujących do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Doświadczenie zawodowe w pracy zdobywałam podczas praktyk realizowanych w trakcie trwania studiów, jak również pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach podstawowych i gimnazjalnych oraz podczas kursów językowych. Uważam, że zawód nauczyciela jest zawodem wymagającym umiejętności połączenia wiedzy z zakresu przedmiotu nauczania oraz odpowiedniego podejścia pedagogicznego. Tylko połączenie obu tych czynników gwarantuje sukces w zawodzie.

W życiu i pracy staram się być uśmiechniętą optymistką, która swoim zaangażowaniem rozbudza chęć nauki języka nawet u największych „leniuszków”. Jako nauczyciel staram się podchodzić do każdego indywidualnie, mając na uwadze potrzeby każdego kursanta. Zarówno praca z dziećmi jak i z dorosłymi przynosi mi olbrzymią radość.