Dla kogo? Dzieci od 4 roku życia
Grupy Dostosowane wiekowo
Termin zajęć wt/czw 10.00 – 12.15  lub 16.30 – 18.45
1 lub 2 miesiące nauki LIPIEC/SIERPIEŃ
Ilość zajęć 24
Częstotliwość 2 razy w tygodniu po 3 godz
Cena grupa 5-9 osób 299 zł
grupa VIP 3-4 osoby 349 zł

Co będziemy robić?

Warsztaty językowe w głównej mierze poświęcone będą skutecznej komunikacji. Dzieci będą musiały poradzić sobie w sytuacjach życia codziennego takich jak: zakupy, pytanie o drogę, zamawianie w restauracji, opisywanie siebie, swoich zainteresowań oraz poznawanie nowych ludzi. Nauka będzie odbywać się w toku ciągłej komunikacji poprzez różnego rodzaju zabawy. Każde zajęcia wzbogacone są o gry z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Przykładowe zajęcia, które czekają naszych uczniów to:
– zajęcia kulinarno-językowe
 wraz z nauką słownictwa i wyrażeń w temacie „jedzenie”. Będziemy kupować produkty spożywcze, rozpoznawać je poprzez smak, przygotowywać sałatki, kanapki oraz opisywać ich smak.
– Zajęcia artystyczno- językowe
 to twórczy sposób na naukę języka obcego. Będziemy poznawać nazwy przyborów szkolnych, czynności związanych ze sztuką. Stworzymy rzeźby i obrazy. Nauczymy się opisywać je, a nasi uczniowie na chwilę staną się krytykami sztuki podczas szkolnej wystawy prac.
– Pokaz mody
 – podczas tych warsztatów dzieci będą projektować własne stroje, zaprezentują je na naszym wybiegu wraz z odpowiednim komentarzem. Nauczą się jak nazywają się części garderoby oraz jak je opisać. Zagramy również w grę „Zgadnij kto to?”