Lektorzy

POZNAJ NAS!
Anna Orszulak

Anna Orszulak

Dyrektor szkoły

Decyzję o prowadzeniu własnej szkoły językowej podjęłam z potrzeby stworzenia miejsca, w którym uczniowie będą stymulowani do skutecznego komunikowania się, niekrytykowani za błędy, a chwaleni za podjęte próby. Miejsca, gdzie w atmosferze wsparcia i przyjaźni będzie liczył się najbardziej uczeń. Dzięki tym założeniom oraz wspólnej pracy udało nam się stworzyć taką właśnie nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się szkołę na miarę XXI wieku przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego, przyjaznego podejścia do każdego z naszych słuchaczy.
Ogromnym sukcesem i wielkim powodem do dumy jest dla mnie stabilny zespół wyjątkowych lektorów, którzy udało mi się zbudować. Dzięki nim właśnie mam przyjemność obserwować świetne wyniki i rozwój językowy naszych uczniów – osiągnięcia olimpijskie, wygrane w konkursach przedmiotowych, zdobywane certyfikaty, świetne rezultaty w szkole ale przede wszystkim praktyczne umiejętności.

Agnieszka

Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego zdobyła w Wielkiej Brytanii, gdzie uczęszczała do jednego z londyńskich college’ów.
Grupy dziecięce to jej specjalność – wierzy, że budowanie pozytywnego podejścia do nauki i wiara we własne siły są kluczem do sukcesu. Podczas zajęć sięga do ogromnego wachlarza gier i zabaw tak aby maksymalnie zaangażować dzieciaki w proces poznawania języka angielskiego. Nacisk kładzie na umiejętności swobodnego komunikowania się w języku obcym. Największą satysfakcję sprawia jej obserwowanie efektów swojej pracy – lubi, kiedy uczniowie mówią, chcą poznawać więcej, są aktywne, a nauka sprawia im dużo radości.
aga-2.jpg
danusia-1.jpg

Danusia

Nauczyciel języka angielskiego o gołębim sercu – zawsze dba o dobro ucznia, jego interes oraz indywidualizację metod nauczania. Jest nieustannie rozwijającym się nauczycielem, choć słowo nauczyciel nie określa jej w pełni. Pasjonat języka, teoretyk i praktyk, człowiek o niesamowitej wiedzy metodycznej. Swoją ścieżkę edukacji rozpoczęła na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie chcąc się wciąż doskonalić uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach, webinariach. W Talkactive dzieli się swoją wiedzą z bardzo uzdolnioną młodzieżą oraz dorosłymi, pracuje również jako wykładowca studiów wyższych. Chętnie sięga po nowinki z zakresu nowoczesnych technologii w nauczaniu, podpowiada jak efektywnie i skutecznie przyswajać język przy wykorzystaniu innowacyjnych metod.

Edyta

Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu grup młodzieży i dzieci. Niezwykle kreatywna i oddana uczniom osoba. Kocha nauczanie i pracę z młodzieżą, swoje zajęcia zawsze organizuje w sposób niebanalny, dostosowany do potrzeb grupy czy ucznia. Dba o to, aby lekcje zawsze były przemyślane, kreatywne i ciekawe z perspektywy młodzieży. Jej zajęcia to często żywa dyskusja, debata czy scenka sytuacyjna, chętnie sięga też do metody projektów. Z łatwością dostrzega indywidualne potrzeby słuchaczy, a dzięki swojemu cennemu doświadczeniu potrafi dostosować zajęcia nawet do najbardziej wymagających uczniów.
edyta-1.jpg
kamila-1.jpg

Kamila

Absolwentka filologii angielskiej i chińskiej Uniwersytetu J. Długosza w Częstochowie. W nauczaniu najbardziej lubi kontakt z ludźmi, stara się stworzyć na zajęciach przyjazną atmosferę, bo taka sprzyja przyswajaniu języka.  Jej zajęcia mają zróżnicowane formy aktywności, często sięga do gier logicznych i zabaw językowych. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Jest osobą pełną energii dlatego zajęcia, które prowadzi są niezwykle dynamiczne. Czerpie przyjemność z organizacji dodatkowych warsztatów i imprez tematycznych tak aby szerzyć zainteresowanie kulturą krajów anglojęzycznych.

Ewa

Nauczyciel języka angielskiego.
Osoba z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Po 20 letnim pobycie w Wielkiej Brytanii, ukończeniu jednej z londyńskich uczelni zdobyła uprawnienia do nauczania języka angielskiego. Jej specjalnością są konwersacje w formie różnorodnych gier, zabaw, prezentacji czy dyskusji. Podczas swoich zajęć niejednokrotnie używa materiałów autentycznych, które stanowią ciekawą pomoc dydaktyczną i ułatwiają użycie języka w prawdziwym kontekście. Na jej lekcjach panuje miła, bezstresowa atmosfera. 

ewa23.jpg
kasiap.jpg

Kasia P.

Nauczyciel języka angielskiego oraz języka polskiego jako obcego. Swoje umiejętności zdobyła podczas edukacji na Uniwersytecie Łódzkim. Kasia zajmuje się nauką języka angielskiego w grupach młodzieży i dorosłych. Jest energiczną i pozytywnie nastawioną osobą, a jej wielką pasją jest uczenie języków obcych. Jej zajęcia są praktyczne i efektywne, nie lubi sztampowych rozwiązań i uważa, że języka uczy się głównie po to by móc go wykorzystać w życiu codziennym. Przekazywanie wiedzy sprawia jej dużo frajdy, dlatego zależy jej by uczniowie również zarażali się pozytywnym nastawieniem do języka angielskiego. „Każde zajęcia są inne, ciekawe i emocjonujące bo najlepiej uczymy się gdy coś nas naprawdę interesuje, staram się aby ten proces był przyjemnością i przygodą. Ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, wyrozumiałość i szeroki uśmiech oraz zajęcia w przyjaznej atmosferze.”

Magda

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, którego zajęcia zawsze odbywają się w atmosferze wsparcia i przyjaźni. Uczniowie chwalą ją za wyrozumiałość i humor. Magda pokazuje im, że możliwe jest poznanie języka bez stresu, poprzez zabawę. Czas spędzony w jej sali jest bezcenny – wypełniony grami, kreatywnymi zadaniami, tak aby każdy z uczniów czuł się zaangażowany. Nacisk kładzie na aktywne wykorzystanie poznanych zagadnień, dlatego nieustannie motywuje uczniów do używania języka obcego.  W Talkactive współpracuje z grupami dziecięcymi oraz prowadzi zajęcia indywidualne.
madzia-1.jpg
marcin-88.jpg

Marcin

Nauczyciel języka angielskiego. W Talkactive zajmuje się zajęciami indywidualnymi z dziećmi i dorosłymi. Niezwykle skrupulatny i dokładny nauczyciel, który ogromną wagę przykłada do potrzeb ucznia. Jego zajęcia skrojone są na miarę indywidualnych potrzeb każdego słuchacza. Wszechstronne podejście do prowadzonych zajęć pozwala mu uzyskać wraz ze swoimi uczniami satysfakcjonujące efekty. Chętnie podejmuje się zajęć wyrównawczych, z uczniami potrzebującymi więcej czasu na opanowanie podstawowych umiejętności.

Marta

Nauczycielka języka angielskiego, na co dzień pracująca w przedszkolu językowym. W Talkactive prowadzi grupy dzieci w wieku przedszkolnym. Jako osoba pełna pasji i cierpliwości potrafi przekazać w sposób naturalny meandry języka angielskiego nawet najmłodszym słuchaczom. Dzieci kochają swoją panią za jej nieustający uśmiech, a podczas zajęć, które niezwykle szybko mijają, słychać zaangażowanie jej uczniów. Lekcje Marty wypełnione są grami ruchowymi, zabawami pełnymi pomocy wizualnych, tak aby wszystkimi zmysłami dzieci poznawały język obcy.
marta-1.jpg
olga12.jpg

Olga

Nauczyciel języka niemieckiego. W Talkactive prowadzi zajęcia indywidualne z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Perfekcjonistka, która rzetelnie i skrupulatnie planuje każdy punkt swoich zajęć. Olga stara się zaangażować ucznia maksymalnie w proces poznawania języka. Na zajęciach stawia na skuteczną umiejętność komunikacji i dobrą zabawę. Największą przyjemność sprawia jej moment, kiedy uczniowie nie zauważają kiedy minęła lekcja.

Magda J.

Asystentka ds. administracji i obsługi klienta. Jest wulkanem pozytywnej energii, który uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Wychodzi z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz problemów, których nie da się rozwiązać.  W Talkactive dba o dobro i interes słuchaczy, angażując się w życie szkoły i jej uczniów. Słucha problemów i próśb uczniów, starając się im jak najlepiej pomóc. To również dzięki niej, uczniowie i ich rodzice chętnie wiążą się z naszą szkołą, niejednokrotnie spędzając w sekretariacie szkoły „nadprogramowe” godziny.
madzia-j-2.jpg

Search