IMG_4301

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mam na imię Agnieszka. Pracuję jako lektor języka angielskiego od 2009. Jestem z wykształcenia pedagogiem. Kwalifikacje do nauczania zdobyłam w Wielkiej Brytanii, gdzie uczęszczałam na kurs językowy o profilu akademickim do jednego z londyńskich college’ów. Znajomość języka w stopniu zaawansowanym potwierdza międzynarodowy certyfikat, który otrzymałam po zdaniu egzaminu IELTS.
Obecnie pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Jestem osobą pogodną i kreatywną, szybko nawiązuję kontakt z uczniami. Podczas moich zajęć wykorzystuję różne formy aktywności, tak aby moi uczniowie czerpali jak najwięcej z wspólnej nauki. Uważam, że kluczem do najskuteczniejszego przekazywania wiedzy najmłodszym jest zabawa, dlatego moim zajęciom towarzyszy bogata gama zabaw i gier językowych. Podczas moich lekcji największy nacisk kładę na rozwijanie umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim.

Ogromną satysfakcję dają mi efekty nauczania oraz fakt, iż dzieci uczęszczają na zajęcia z dużą ochotą. Podczas lekcji są aktywne, uśmiechnięte, a nauka sprawia im dużo radości.
Pozdrawiam!